Nová tvář

27.10.06 | Jan Mareš Přečteno: 3109×

Spuštění nového webu foosball.cz

 Vážení příznivci stolního fotbálku,

Vítáme vás na těchto nových stránkách sloužících k předávání informací o veškerých soutěžích České foosballové organizace. K tomu přirozeně sloužil i starý web, ale jak všichni dobře víme, původní aplikace foosball.cz byla zcela nevyhovující a z valné většiny nefunkční. Původně byla koncipována velmi podobně jako tento nový web, ale nakonec byly v rozumné míře funkční jen články a diskuze. Bohužel se nám za několik let slibů nepodařilo z dodavatele vymámit funkční software a museli jsme se obrátit na jinou firmu. Nejde totiž jen o samotný web, ale o složitý systém, který je tvořen ze tří hlavních částí:

1) Off line program řídí veškeré turnaje a ligy - někteří z vás si ho již mohli ozkoušet na vlastní kůži při Czech open nebo na jiných turnajích pořádaných ČFO.

2) Webová prezentace přejímá data odeslaná řídícím program a je ovládána redakčním systémem na vkládání článků, fotek, termínovek, apod.

3)Tento systém umožňuje jednoduše a pružně zveřejnit výsledky turnajů či ligových zápasů na web. Okamžitě po skončení turnaje jsou hotovy žebříčky, které se zobrazí na webu hned s prvním připojením počítače k webovému serveru. Celý systém se od začátku sezóny testoval a dolaďoval. Doba zrání skončila a je připraven ke spuštění. Nicméně je možné, že se nám v takto rozsáhlém systému nepodařilo opravit každý sebedrobnější detail, takže se může stát, že na nějaký narazíte. Pokud se tak stane, napište prosím informaci o nedostatku přímo do kanceláře ČFO a my zjednáme u dodavatele nápravu.

Veškeré informace zde jsou aktuální a odpovídají skutečnostem letošní sezóny turnajové i ligové. Ze začátku, než se všichni krajští administrátoři zaškolí, může být v některých regionech (na webu) nižší informační obsah.

Pevně věřím, že Vás tento web svým informačním obsahem o našem sportu uspokojí daleko lépe než ten původní.

                                                                                                                              Jan Mareš

Komentáře

+/- Drsny pravopis Havryluk Tomáš 2.11.06 v 04:06

Vložit komentář

Pokud chceš napsat komentář, musíš se přihlásit.