ČFO > 13 - Brněnský kraj > Ligové soutěže > ČFO ROSENGART liga vs. UFO liga

ČFO ROSENGART liga vs. UFO liga

25.9.08 | Petr Pražák Přečteno: 4566×

Čekal Váš tým na ukončení omezení přihlášení pouze do 1 ligy? Pak počínaje dneškem máte možnost zasílat přihlášky.

Po prázdninové odmlce jsem se rozhodl napsat článek o situaci na Brněnsku..

 

V Brně se počínaje touto sezónou rozjela nová liga, která od svého počátku velmi rychle získává na síle, není se čemu divit, hráči i jako lidé všeobecně mají vždy velkou chuť zkoušet nové věci. Z mého pohledu na této lize nevidím nic špatného, každá nová tvář mezi námi je jen přínosem pro fotbálek celkově! Čím více aktivních hráčů, tím větší možnosti do budoucna, jak skrz sponzory a dotace tak i celkově větší základnu členů, s kterou se pak dá vybudovat opravdu přísná konkurence jak nejlepším v Brně, tak i ostatním krajům. Ještě bych k nové lize dodal, že to nebude mít tak lehké a růžové jak se může zdát. Začátky jsou vždycky těžší a po zkušenosti se Sucháčovou ligou, která se nakonec ani nedohrála (tím nechci UFO ligu přirovnávat k lize Sucháče!) vím, že to není žádná legrace mít stále aktuální web, výsledky, zpětnou kontrolu odehraných zápasů apod. (Např: turnaj 20.9 u Barona zatím stále v sekci turnaje.) , tím nechci špinit UFO organizaci ba naopak poukázat na to, co nedělá hráčům dobře a předejít tomu - (zastaralé info). Jak už jsem řekl, začátky nejsou jednoduché, důležitým faktem je, že UFO liga má podle mých informací od hlavního admina 15 přihlášených týmů, což je o 4 víc než mám aktuálně já. (Většina těchto týmů, jsou vychované ČFO ligou. Především pak týmy z nižších lig z minulé sezóny, jejich rozhodnutí odejít z Rosengart ligy plně respektuji, nic méně, možnost hrát obě ligy je stále k mání. Pochopitelně jsou týmy, které nemají šanci z časových důvodů stíhat obě ligy. Na druhou stranu mě trochu mrzí, že co se mi povedlo minulou sezónu vybudovat (i především díky krsovi,džankovi P. a všem co mi pomáhali) takhle lacině odvane, přičemž si nejsem vědom nějakého činu, který tyto týmy odradil od Rosengart ligy - nic méně minulou sezónu jsem nabízel novým týmům trénink, kde jsem nové hráče zaučoval jaké zbraně při hře patří k těm nejúčinějším, aby pochopili celkovou pointu hry směrem k zvednutí úrovně v Brně. Na konci sezóny jsem se vyšplhal k číslu 10 týmů, které tuto nabídku využily a jsem za tuto předanou zkušenost mile potěšen. (Začínají se nám klubat noví talenti)

  Stejně jak tomu bylo minulou sezónu, budu se snažit rekrutovat nové týmy do nižších lig až do konce kalendářního roku, takže cesta tu je a bude. Doufám, že i skrz nesnáze osudu, se podaří ČFO Rosengart ligu udržet na nohou a po sezóně budeme mít minimálně stejný počet týmů jako tomu bylo loni.

 Pokud má někdo chuť diskutovat o situaci na Brněnsku, či vyjádřit svůj úhel pohledu, pak máte možnost v diskuzi pod článkem. Rád bych připoměl, že ČFO Rosengart liga se snaží udělat z hráčů profesionály, kteří by mohli v budoucnu podpořit Českou reprezentaci svými výkony, ať chceme či ne, ČR je aktuálně na 2. místě ve světovém hodnocení národů, myslím, že k tomu, aby jsme se stali velmocí už chybí jen opravdu malý krůček. A Česká reprezentace je díky zlepšení situace v Brně zastoupena hráči z Brněnské ligy mezi 8. nominovanými hned několikrát !

  Závěrem bych chtěl poděkovat M. Stehlíkovi za pomoc s náborovým turnajem v Otesánkovi ke dni 24.9, kterého se zúčastnilo 20 zcela nových dvojic. Po ukončení turnaje jsem se setkal s velmi pozitivními názory, které jsem již dlouho na žádném turnaji od hráčů neslyšel:) Dále pak baru Dawu, za možnost uspořádat pravidelné Brněnské turnaje, tímto bych Vás rád pozval na pravidelné úterní turnaje, pravděpodobně bude přání vystavit termínovku jednotlivých turnajů vyslyšeno a brzy jina webu vystavím.

 Případní zájemci o 1. či nově otevřenou 2. Brněnskou ligu mě můžou zastihnout na icq - 250204436 či pište na mail - steximan@seznam.cz, nebo mob.- 731494941 Admin - Petr Pražák

Komentáře

+/- Druhá liga? Za mě : ANO Kopřiva Roman 25.9.08 v 12:25

Zdravím.
Já, jakožto začínající aktivní hráč, jsem rád, za další možnost změřit síly s ostatními hráči a zahrát si s týmem prostřednictvím další, druhé ligy.Já tedy druhou ligu vřele uvítám.Obávám se však, že pro některé bude další liga časově nemyslitelná, ale podle počtu zatím registrovaných týmů to tak nevypada..To se však uvidí časem, jak se bude stíhat..
Je sice trochu divné, že je v nové lize více týmů než ve "staré", je to možná tím, že UFO liga byla ve správný čas na správném místě a nějakým zázračným zpusobem dokázala oslovila mraky lidí (včetně mě), volnějšími pravidly, které admin UFA připravil a nebo jen chutí lidí zkusit něco nového.
Doufám, že nová liga nevyvolá nějakou rivalitu mezi ligami a držím UFO lize palce v nelehkých začátcích.

Roman Kopřiva

+/- Druhá liga? Za mě : ANO Kopřiva Roman 25.9.08 v 12:27

Zdravím.
Já, jakožto začínající aktivní hráč, jsem rád, za další možnost změřit síly s ostatními hráči a zahrát si s týmem prostřednictvím další, druhé ligy.Já tedy druhou ligu vřele uvítám.Obávám se však, že pro některé bude další liga časově nemyslitelná, ale podle počtu zatím registrovaných týmů to tak nevypada..To se však uvidí časem, jak se bude stíhat..
Je sice trochu divné, že je v nové lize více týmů než ve "staré", je to možná tím, že UFO liga byla ve správný čas na správném místě a nějakým zázračným zpusobem dokázala oslovila mraky lidí (včetně mě), volnějšími pravidly, které admin UFA připravil a nebo jen chutí lidí zkusit něco nového.
Doufám, že nová liga nevyvolá nějakou rivalitu mezi ligami a držím UFO lize palce v nelehkých začátcích.

Roman Kopřiva

+/- KONČÍ FOTBÁLEK V BRNĚ????????????? Klaška David 25.9.08 v 12:41

Bude tomu rok,co jsem si vzal do hospody dva stoly a začala se u mě hrát liga a každý týden se pořadal turnaj....Co se od té doby zněnilo? Asi hráči umřeli nebo nemají motivaci.Na první turnaj C se přihlásilo okolo 26 dvojic.A kolik jich je ted? v pruměru 10 a to vždy přijde někdo nový.Kde jsou ted hráči z první dvacitky žebříčku,jako Kovka,Brabenec,Náměstí,Práža,Stehlík...atd.,ale i lidi jako byli pravidelní hráči ze všech týmu 2.ligy.Start se posunul okolo 19.hodiny tak by to mohlo pomoci lidem co to nestíhali.Každý jen nadává že se nic neděje a že není motivace.Ale to nejde.Nikdo neudela nic pro hrstku 20 lidí.Ja ale tu trpělivost mam.Bude u mě k dispozici nově stul Tornado a o trošku pozdeji to vypada i na Garlando.Stoly budou 2x tydně uplně zdarma a jinak se bude moci pronajmout na pul hodiny nebo hodinu za paušal.Je jedno jestli date jeden gol nebo 200.Umožní vám to trošku potrenovat bez ohledu na vhozy.Dale bych chtel podekovat lidem kteří naopak chodí pravidelně na turnaje jako je Kachna,Krsa,Suchomela,Hořa,Jara a Mery,Terez......atd.,však oni ví kdo.TAKŽE UŽ DOMA NELENOŠTE,ZAČÍNÁ ZIMA TAK POJDTE HRÁT.....SÍLU V RUCE A PŘESNOU TREFU PŘEJE DAWU A co se týče UFO ligy?Muj názor je takovej,že z 15 týmu bude po 2 měsícich jen deset a pak každej zjistí že Kachnuv tým vše vyseka a skončí to jako vždy,ostatní to přestane bavit.........

+/- PORADÍ NĚKDO???????? Klaška David 25.9.08 v 12:52

Potřeboval bych poradit.Kde mam sehnat díly na jine fotbalky,tornado,garlando atd.Jedna se hlavně o míčky,ale taky o hráče,tyče,mincovníky atd.,.................Díky Dawu

+/- rada Suchomela Josef 2.10.08 v 09:47

Čau Davu,
nějaký náhradní díly a míčky jsou na stránkách www.foos-shop.cz a věci na garlando jsou na www.tab.cz

+/- pro Prážu Vyskočil Martin 7.10.08 v 01:07

Prážo, dikec za uznání!!! Vážím si toho.
I Tobě patří uznání !!! (což jsem už napsal na našem webu)
Rozhodně tě nechci a nebudu nijak podrážet a budu se snažit o to, aby jsme spolu vycházeli a fungovali současně !!!!
Čusec fusec Baron

Vložit komentář

Pokud chceš napsat komentář, musíš se přihlásit.