ČFO > 13 - Brněnský kraj > Ligové soutěže > 1. BRNĚNSKÁ LIGA ODSTARTOVALA

1. BRNĚNSKÁ LIGA ODSTARTOVALA

23.10.08 | Petr Pražák Přečteno: 1738×

Rozlosování ligy, Český pohár v Brně, reportáž a fotky z turnaje

Liga 2008/09

Máme rozlosováno a v termínovce najdete jednotlivé zápasy - do kdy je potřeba je odehrát! Pokud se bude letos opakovat situace z minulých let, že zápasy byly hrány s velkým spožděním, pak budu nucen zavést striktní termíny pro jednotlivá kola. Termín neděle - 18:00 není závazný, ale orientační. V ideálním případě je dobré mít zápasy k těmto termínům odehrány. Jedinou vyjímkou je 1. kolo, které začíná již tuto neděli 26.10.2008, kde budu tolerovat odehrání zápasu do čtvrtku 30.10.2008. Stane-li se některým týmu, že bude mít měsíc starý zápas neodehraný a řádně nezadaný výsledek na webu, pak oba týmy obdrží oboustrannou kontumaci.

 Pro příklad - Dragonfly vs. Batyskaf - termín - 1.3.2008 - nebude-li výsledek tohoto zápasu do 1.4.2008 na webu, pak oba týmy dostávají kontumaci která znamená -(mínus) 3 body do ligové tabulky. Kontumace bude udělena bez varování, je na každém kapitánovi, aby si termíny svého týmu hlídal! ( V případě,že Vám nepůjde výsledek zadat pak kontaktujte svého admina).

- Další věc - rozlosováno máme pro 11 týmů, poslední tým ještě přibude během několika dní. Doporučuju se účastnit turnajů v Brně, které nabírají na síle, za poslední měsíc je na "C" turnajích průměr 15 dvojic a přibývá. Brzy se možná dočkáme 3 R v Dawu, takže turnaje naberou rychlejší spád. Pravidelné turnaje jsou v úterý v baru Dawu -Brno, Smetanova 8.

 

 

 

 

 

 

Konečně Český Pohár(Mistrovství Moravy) v Brně!

V termínu 30-31.1 se uskuteční jeden z dílu nejvyšší domácí turnajové soutěže přímo u nás na domácí půdě. Hrát se bude na radnici v Líšni - Jírova 2. V komplexu radnice je prostorná restaurace, do centra je to 15min. MHD. Dále se turnaj pyšní největší účastí posledních let.  Pokud máte někdo zájem se podílet na organizačních věcech kolem turnaje (ubytování,video-projekce,TV,rádio,tribuny,dotace, popř. máte možnost zajistit atraktivnější prostor - Fléda,Favál). Pak neváhejte a zkontaktujte svého admina. Jinak ještě je relativně dost času, ale všichni jste zváni na tuto jedinečnou akci přímo u nás, kde máte možnost shlédnout Českou špičku v čele s World woman N.1 Šárkou Holomouckou nebo světovou 7. Ladislava Křepelu a Brněnské želízko v ohni Zdeňka Krchňáka, který se blýsknul nejpohlednějším umem hry na nedávné exhibici na INVEXU 08! Přejeme si, aby turnaj hráče oslnil a vzpomínali na něj dlouho po něm. V Brně jsou možnosti, tak proč je nevyužít naplno!

 

 

 

 

 

 

 1. Krajský Pohár

 Bohužel se turnaj konal v ne příliš povedený termín, takže účast nebyla nijak valná, ale na začátek sezóny to nebylo v žádném jiném kraji o moc lepší. Vítězstvím v turnaji dvojic se podařilo pánům administrátorům - Pražák, Krejsa. Milým překvapením turnaje bylo dvojnásobné umístění něžných pohlaví na stupních nejvyšších! Za čež si zaslouží náš obdiv. Další díl krajského poháru se bude konat v baru Dawu, den konání najdete v termínovce kraje. Připomínám, že letos dotace zasáhne i výsledky hráčů za jednotlivé umístění v žebříčcích, o jak vysoké navýšení se bude jednat, se zjistí až v průběhu sezóny, ale mohlo by se to zvýšit až dvojnásobně oproti minulé sezóně, kdy se rozdělovalo 10tis.  V neposlední řadě bych Vás rád informoval o blížících se inovací na našich krajských stránkách. Připravuje se

 

 

 

  

  

Foto č.3 Vítězné dvojice, z leva - Pernica,Horňáčková,Krejsa,Pražák,Bednář,Klímová

 

Vložit komentář

Pokud chceš napsat komentář, musíš se přihlásit.