Boom v Brně!

19.11.07 | Petr Pražák Přečteno: 2261×

At' Brnu fandíte nebo ne, rozmachu se nedá stát v cestě. Hlavně, když se mezi Brňáky začínají objevovat pomocné síly, které mi značně pomáhají s rozšiřováním hráčské základny.

Jako blesk z čistého nebe...

Za posledních 5 dní se z mé e-mailové schránky stala dálnice pro komunikaci mezi hráči a adminem, zasloužil se o to nedávný veletrh INVEX-DiGiTECH 2007, kde Rosengart měl svůj stánek a přívalová vlna nových učenlivých a zapálených lidí do našeho sportu je na světě. Již v průběhu tohoto týdne začne 2. "A" liga dále pak  v průběhu listopadu 2."B" liga, která bude naplněna zcela novými přírustky, takže se máme na co těšit. A vzhledem k tomuto stoupajícímu trendu v počtu hráčů,  je zapotřebí zvýšit počty i na místech nejvyšších. Takže mám pár nových návrhů,  které je potřeba splnit. Stane-li se tak,  pak nepochybuji o tom, že Brnu bude zaslouženě patřit 2. místo v počtu aktivních fotbálkářů, stolů i kvality hráčů.

Nový podadmin v Jihomoravském kraji

1) Rozhodl jsem se vzít pod svá křídla nejvíce aktivního hráče z Brna - Vratislav Krejsa. Původně jsem chtěl funkci "podadmina" zvolit formou hlasování, ale čas je pánem situace a proto jsem musel jednat rychle a efektivně. Kritéria byly splněny- přehled a znalost  fotbálkové scény v ČR, znalost Brna,  časová flexibilta, již dnes přes 250 roznesených letáků s trefnou reklamou na ligu, turnaje po desítkách klubů a hospod v Brně. Finanční honorář za dobře odvedenou práci je zajisté na místě,  otázkou je,  jak velké budou finanční zdroje, minimálně se rád podělím o část své výplaty. Protože takový výkon zaslouží respekt. Mimo jiné se na nových plakátech začnou objevovat kontaktní informace i na "podadmina".

2)Od doby co firma Rosengart vstoupila na trh stolního fotbalu se nepodařilo najít ani jednoho schopného příkazníka pro jm kraj. Napadlo mě tuto funkci rozvětvit- v podstatě hledám lidi na 3 odlišné funkce.

A)SUPPORTER ---Odhodlaného fotbálkáře, který má řidičské oprávnění kat."B" s chutí vozit stoly na brněnské turnaje - u této práce je výhodou vlastnit sklad pro uložení stolů, pro podrobnější informace ohledně odměny, popř. smlouvy je na místě zkontaktovat vedení v Praze.

B)SCOUT --- Charismatického fotbálkáře, jehož náplní práce bude hledání nových ligových týmů po brněnských klubech, restauracích apod. S tím,  že za každý nový tým by byl odměněn konkrétní sumou, na které bych se domluvil individuálně.

C)SEEKER ---poslední funkcí potřebnou pro zvýšení frekvence hráčské komunity je hledání nových míst pro umístnění stolů Rosengart. Tato práce je ze všech nejdůležitější,  neboť kde není zdroj, není život. V případě získání nového hracího místa v Brně bude prémie ze všech největší, protože probít se s ne příliš výhodnými smlouvami do hospody s Fasem zadarmo, vyžaduje kuráž.

Všechny tyto funkce by měl zastávat příkazník, ale když se ho nedaří najít řádově několik let, tak  můžeme společnými silami zastat jeho práci s možností přivýdělku. Nejde o práci na plný úvazek, případného zájemce o některou z těchto funkcí prosím o zkontaktování a dejte vědět o vašich aktivitách!

Realizovatelný sen o fotbálkovém klubu v Brně

3) Silně uvažuji o založení neziskového klubu stolního fotbalu v Brně. Má vize je asi taková- všechny stoly ITSF, prostor stačí 1+1, žádný alkohol,cigarety. Maximálně občerstvení ve formě minerálních vod,(vlastní web) členský příspěvek bych viděl na 500kč/měsíc s možností hraní prakticky celý den, jen ještě nemám konkrétní představu o vlastnících případných klíčů od hrací místnosti, protože pokud by se tento projekt realizoval, tak by byly nastoleny přísná pravidla důležitá pro správný chod klubu, jedná se především o zákaz vstupu osob bez členského oprávnění. K tomu, aby byl projekt reálný musím mít jistotu, že jej bude navštěvovat minimálně 30 aktivních členů. Pro nezasvěcené mám potěšující zprávu ze severní moravy, kde obdobný klub (s delší tradicí) již několik let existuje a je dost pravděpodobná určitá spolupráce do budoucna.Chcete-li si prohlídnout jejich klubové stránky pak navštivte - www.fssk.cz.

S pozdravem,

Petr Pražák

Admin Jihomoravského&zlínského kraje

Komentáře

+/- Volný hráč Suchomela Josef 4.12.07 v 09:59

čau všichni, vím o jednom volným hráči, který by měl zajem hrat druhou ligu tak kdyby někdo někoho sháněl, ať se mi ozve. Jde o Balooa, kterého jistě mnozí znáte. Pepa 776 770 272

+/- B Brno Kříž Vladimír 4.12.07 v 11:35

Najde se volnej hráč pro B teď v neděli?

+/- a .... Kříž Vladimír 4.12.07 v 11:37

tel. 605810854

+/- liga - Club 21 Krejsa Vratislav 4.12.07 v 14:53

Zdarec děcka,
v neděli v jednadvacítce byly stoly nahoře, na pódiu, myslím že to nebylo ideální řešení pro ligu, obzvlášť pokud se tam sešly 2 ligové zápasy - nedostatek místa pro diváky apod.
I přes námitky některých hráčů jsme se dohodli, že stoly budou opět dole, u "DJ pultu", tak jako byly původně, ať už z hlediska prostoru pro diváky tak pro hráče.

Dále bych Vás chtěl požádat, zda by jste si věci, pivka a vůbec zázemí jako takové, udělali směrem dozadu u více spojených stolů v řadě (po vstupu doleva) - objevily se námitky číšníka, že nově příchozí lidi na pivko vešli, podívali se, viděli věci na židlích kolem x stolů pro 3-4lidi a jak jsme tam byli roztahaní s věcma a přitom se dívali na zápasy a neseděli u stolu, usoudili že je plno a odešli.

Díky za pochopení, pěkný den

+/- Bum Horák Jiří 6.1.08 v 21:38

zdravim Brno.. chtel sem se zeptat, jak to vypada s tema Ceckama? ;p

+/- Céčka Krejsa Vratislav 8.1.08 v 10:23

pracuje se na tom, když se zadaří, tak by mohly pravidelně odstartovat cca na přelomu leden/únor.

S největší pravděpodobností první budou v 21, časem Dawu, maybe Otesánek (pokud přibudou stoly).

Kromě týdnu po brněnským Béčku by měly být každý týden(tzn 3x do měsíce) a to vždy na střídačku Open doubles pro všechny a další týden pouze hráče 2hých a nižších lig.

Podle zájmu možnost i PRO/AMA, nebo DYP..

Schválně, řekněte, jaký den by jste chtěli aby Céčka byly?!?

Možná by to chtělo i anketu Prážo...;o)

+/- Den.. Horák Jiří 9.1.08 v 01:55

No tak doufam ze nebudou o vikendu.. :p

pondeli - ctvrtek... nejak k veceru ;)

+/- ... Krejsa Vratislav 9.1.08 v 07:23

jj, taky bych to viděl asi takhle...nejspíš ten čtvrtek, ale to se ještě uvidí...chce to trpělivost..dík ;o)

Vložit komentář

Pokud chceš napsat komentář, musíš se přihlásit.